מדוע חשוב למדוד באופן רציף את רמת עודף חמצן במחלקות בתי החולים?

עם התפרצות נגיף הקורונה COVID-19 בעולם כולו , גורמי הבריאות העולמי מפיצים הוראות הנחיות ועידכונים כיצד להילחם בוירוס. ההנחיות האחרונות של ממשלות אנגליה וגם ארצות אחרות מזהירות בפני סכנה של עודף חמצן במחלקות בתי החולים אשר הגדילו באופן ניכר את כמות מכונות ההנשמה.

הנושא הפך להיות בעל חשיבות גדולה ופוטנציאל לסכנות של בעירה ושריפה.

כמות מרובה של מכונות ההנשמה יגרמו לעלייה ברמת החמצן באוויר אשר יגדיל את הסכנה לפריצת שריפה. 

ההנחיות מדברות על כך שיש לדאוג לאוורור טבעי ובכל מחלקה. וגם יותר מזה – יש להתקין מערכת רציפה און ליין למדידת חמצן O2 על מנת לבקר על עודף חמצן.

זיכרולא ניתן לסמוך על מערכת איוורור ובכך להבטיח סביבה בטוחה לצוות העובדים. 

המערכת תנטר ותמדוד את רמות העודפות של חמצן ותשלוט באופן אוטומטי במערכות האיוורור לפי הצורך. במידה ותהיה תקלה במערכת האיוורור , תופעל התראה שנייה ALR2 אשר יכולה להיות מחוברת למערכת התראה הכללית של בית החולים או למערכת כיבוי אש.

מחלקת בית חולים

פתרון למדידת עודף חמצן על ידי גלאי גז דגם TOCSIN-640

" ערכה מעולה (גלאי TOCSIN-640 עם חיישן חמצן) ,אידיאלי פשוט ובסיסי -אפילו אני יכולתי להבין אותו מיד . פשוט ביותר רק לחבר למתח החשמל בקיר והגלאי מייד מוכן ומתחיל בעבודה.  זה יעשה עבודה כל כך קלה לכל מנהל בטיחות"! 

 

 

TOC-640 גלאי עודף חמצן
גלאי עודף חמצן TOC-640 כולל הוראות מודפסות

עבור בתי חולים אשר כוללים מחלקות רבות המשתמשות בכמות גדולה של מכונות הנשמה אנו מציעים את המערכת המהפכנית שלנו הפועלת לפי טכנולוגיית 2wire אשר עובדת על 2 גידים בלבד ( גם פקודות וגם מתח הזנה) . 

תודות לטכנולוגיה זאת,התקנת המערכת להעשרת החמצן הינה בעלות נמוכה משמעותית בהשוואה למערכות אחרות הקיימות בשוק. יתר על כך, ניתן לחבר את הבקר ראשי לשליטה על פתחי אוורור בודדים או פתחי אוורור רבים במקרה של אזעקה והתראה. ניתן להציב תצוגות מצב חדרים מחוץ לכל חדר מבודד בכדי לספק תצוגה ברורה של רמות החמצן הנוכחיות בחדר לפני הכניסה. לבסוף, יש לכם את היכולת לחבר אזעקות GSM מרחוק לבקר. במקרה של אזעקה ניתן לשלוח התראה בטקסט / דוא"ל לכל אנשי הצוות הרלוונטיים בכדי לספק התראות 24/7.

 

 

מערכת 2wire למדידת גז

האם ניתן להשתמש בגלאי חמצן נייד במקום?

השימוש בגלאי חמצן נייד מיועד למקומות בהם אין מקום פיזי בהתקנת מערכת קבועה. 

לדוגמא חללים מוקפים וסגורים. מומלץ להשתמש בהם בנוסף ויחד עם מערכת קבועה לניטור ומדידת חמצן. 

גלאי חד גזי דגם UNI
גלאי חמצן אישי נייד UNI-O2
גלאי חד גזי דגם PDM
גלאי גז אישי נייד PDM חד פעמי

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או בקשה - אנו תמיד זמינים בשבילכם!